Loutkové divadlo Třemošná


O třemošenském loutkářském souboru


naše narionetová scéna v DDM Kamarád Třemošná

V této sekci vás seznámíme s historií třemošenského souboru, který byl založen již v roce 1921 a je tak druhým nejstarším činným amatérským loutkářským souborem v západních Čechách.


třemošenští loutkáři v roce 1947

Pokud nefandíte historii a dáváte raději přednost současnosti, tak zde najdete současné složení našeho souboru se jmény a fotografiemi členů loutkového divadla.


neúplný soubor loutkové divadla Třemošná v prosinci 2007

Ani to nestačí? Pak tedy můžete zjistit, zda náhodou někdo z vašich příbuzných nebo známých nebyl někdy loutkohercem třemošenského souboru a můžete také zjistit, zda jsme ve vaší obci nebo vašem městě již hráli naše pohádková představení.

Neznáte Ing. Františka Čečila? Tak to je velká škoda, je to velká ikona loutkového divadla na Plzeňsku. Zde se seznámíte s jeho životní dráhou loutkoherce, principála a hlavně loutkářského všeuměla, který se loutkám věnuje už 62 let.


loutkářský fenomén - Ing. František Čečil

A pokud máte rádi oficiality, pak zde naleznete informace o našem zřizovateli - Domu dětí a mládeže Kamarád Třemošná, ale také jak město Třemošná myslí na svoje loutkoherce, které město reprezentují již od roku 1921 po celém území České republiky.


budova DDM Kamarád Třemošná

Samozřejmě nesmíme zapomenout i na naše příznivce, kterým bychom chtěli touto cestou velice poděkovat za přízeň, kterou našemu souboru prokazují.


© Loutkové divadlo Třemošná, DDM Kamarád Třemošná, Tyršova 916, 330 11 Třemošná, mobil: 608 855 141, loutkove@divadlotremosna.cz